Villa Pastelowa
slide 2

Gustowne wnętrza

Dbając o naszych gości stworzyliśmy estetyczne, funkcjonalne i wesołe wnętrza w kolorze plaży - piasku i wody. Na balkonie możesz poczuć morską bryzę a podczas upału schronić się w klimatyzowanym wnętrzu.

slide 3

Pyszne śniadania

Od 8:30 do 10 serwujemy obfite śniadania. Zapach świeżej kawy z ekspresu. Domowe pieczenie, potrawy z jaj na zamówienie, sałatki, ryby, kiełbaski, naleśniki i kakao dla dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Przestronne wnętrza i piękne widoki

Pensjonat położony w bezpośrednim sąsiedztwie Zatoki Puckiej i portu w Jastarni.
Pokoje z pięknymi widokami na zatokę. Pyszne i obfite śniadania w cenie pokoju. Rodzinna atmosfera. Domowe wypieki.
Wieczorki z bufetem morskim.

Villa Pastelowa

 • Baza dla surferów

  Główną atrakcją naszego pensjonatu jest bliskość zatoki gdzie panują świetne warunki do uprawiania sportów wodnych. W pobliżu znajdują się liczne szkółki kite i windsurfingu. Staramy się więc stworzyć idealne miejsce wypadowe dla zwolenników wodnych szaleństw.  Goście z naszego pensjonatu przebierają się w pianki w pokoju, chwytają sprzęt do ręki i wskakują wprost do wody. Potem mogą opłukać się u nas w ogrodzie i również tam składować swój cenny sprzęt..

   

 • Ścieżki rowerowe i spacerowe

  U nas dużo radości znajdą też zwolennicy spacerów i wycieczek rowerowych. Liczne wypożyczalnie umożliwią dobranie odpowiedniego sprzętu. Tylko tutaj, na Półwyspie Helskim znaleźć można tyle ścieżek prowadzących pasem nadmorskim zarówno w kierunku Pucka, jak i w drugą stronę - do Helu. Można cieszyć się bliskim sąsiedztwem wody i lasów. Robić postoje przy pięknej plaży, popatrzeć na ptactwo czy odpocząć w knajpce.

   

 • Port jachtowy i rybacki

  Zwolennicy wędkowania znajdą również coś dla siebie. Mogą wybrać się na atrakcyjne połowy ryb morskich organizowane przez tutejszych właścicieli jednostek morskich, zaś z tutejszego portu dzięki  Żegludze Gdańskiej można popłynąć do Gdyni..

   

Napisz do Nas!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wypoczynku w naszym pensjonacie!

wojciech.kolodziejski@wp.pl
tel. 509 409 608

Gości przyjmujemy:

 • w sezonie: lipiec-wrzesień
 • poza sezonem: maj-czerwiec
VILLA PASTELOWA
UL. NAD ZATOKĄ  17 | 84-140 JASTARNIA