Villa Pastelowa
slide 2

Atrakcje okolicy

Główną atrakcją naszego pensjonatu jest bliskość zatoki gdzie panują świetne warunki do uprawiania sportów wodnych. W pobliżu znajdują się liczne szkółki kite i windsurfingu. Staramy się więc stworzyć idealne miejsce wypadowe dla zwolenników wodnych szaleństw.  Goście z naszego pensjonatu przebierają się w pianki w pokoju, chwytają sprzęt do ręki i wskakują wprost do wody. Potem mogą opłukać się u nas w ogrodzie i również tam składować swój cenny sprzęt.

U nas dużo radości znajdą też zwolennicy spacerów i wycieczek rowerowych. Liczne wypożyczalnie umożliwią dobranie odpowiedniego sprzętu. Tylko tutaj, na Półwyspie Helskim znaleźć można tyle ścieżek prowadzących pasem nadmorskim zarówno w kierunku Pucka, jak i w drugą stronę - do Helu. Można cieszyć się bliskim sąsiedztwem wody i lasów. Robić postoje przy pięknej plaży, popatrzeć na ptactwo czy odpocząć w knajpce.

Bliskość wody umożliwia też komunikację morską z pobliskimi aglomeracjami - głównie Trójmiastem. Z rejsu promem, który odbywa się z Jastarni albo z Helu można dla urozmaicenia wrócić nowoczesnym i często kursującym pociągiem.

Zwolennicy wędkowania znajdą również coś dla siebie. Mogą wybrać się na atrakcyjne połowy ryb morskich organizowane przez tutejszych właścicieli jednostek morskich, zaś z tutejszego portu dzięki  Żegludze Gdańskiej  można popłynąć do Gdyni.

Inne propozycje dla gości to szlak latarni morskich, muzea, coroczne atrakcje organizowane w Jastarni, występy muzyczne, kabarety.

W Jastarni nie można się nudzić!

Napisz do Nas!

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wypoczynku w naszym pensjonacie!

wojciech.kolodziejski@wp.pl
tel. 509 409 608

Gości przyjmujemy:

  • w sezonie: lipiec-wrzesień
  • poza sezonem: maj-czerwiec
VILLA PASTELOWA
UL. NAD ZATOKĄ  17 | 84-140 JASTARNIA